Bozcaada Tenedos Konaklama

Bozcaada Tenedos Otel Pansiyon

Bozcaada Tenedos Bağevi Tatil Çiftliği Rum evi

Bozcaada Tenedos Otel rezervasyon
SWiSH Movie - herkesin.swi - www.swishzone.com
ADATURİZM
BOZCAADA
ISLOMANIA
İLETİŞİM
Konaklama
Ulaşım
Yiyecek/İçecek
Tarihçe
HavaDurumu
Haritalar
Bozcaada 'dan görüntüler / Bizi aramadan kalacağınız yere karar vermeyin!
Bozcaada 'da konaklama bazı konuklarımız için hakikaten sorun yaratıyor ve onları memnun etmek maalesef mümkün olmuyor. Çünkü onlar Bozcaada 'nın diğer tatil beldeleri gibi bir yer olduğunu düşünüyorlar, ve ille deniz kenarında bir motelde kalmak istiyorlar. Ama bir iki istisna dışında bu mümkün değil: Çünkü Bozcaada sahilleri tam anlamıyla halkın kullanımına açılmış durumda. Bir kısım konuklarımız ise yıldız peşinde. Üzgünüz ama çok yıldıza sahip bir konaklama tesisimiz yok Bozcaada 'da. Ne mi var, ne olduğunu detaylı olarak kategorilere ayrılmış olarak REZERVASYON sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Bozcaada 'daki irili ufaklı tüm resmi konaklama tesislerinin listesini de bulabilirsiniz. Sizden ricamız kendi iyiliğiniz için
gayriresmi yerlere, evlere, denetimsiz "
tesislere" itibar etmemeniz. Çünkü; daha ekonomik değiller, daha iyi servis sağlamıyorlar ve en önemlisi daha yeni yeni gelismekte olan ciddi Ada turizmcilerinin önünü kesiyorlar, yerel imkanlarla yeni yatırımların yapılmasına engel oluyorlar. 
Unutmayın uygun yatak sayısı çok az ve maalesef sizler de yolculuk için en son anda karar veriyorsunuz. Sizin istediğiniz bir otel veya pansiyonda yer bulamamanız durumunda bile bizim "
kontenjanımızdan" yararlanma ihtimaliniz her zaman mevcut. Bizi her konuda olduğu gibi konaklama ve rezervasyon için 286/6978795 numaralı telefondan kış ayları hariç neredeyse günün her saati arayabilirsiniz. Ama önce lütfen işletme ile birebir ilişkiye geçin.
BOZCAADA PENCERELERi
BOZCAADA 'DA KONAKLAMA
SWiSH Movie - as1.swi - www.swishzone.com
SWiSH Movie - resideat.swi - www.swishzone.com
.
KONAKLAMA İLE İLGİLİ
SAYFALARIMIZ:
REZERVASYON
KONAKLAMA
TESİSLERİ
LİSTESİ
KONAKLAMA TESİSLERİ LİNKLERİ
TATİL ÇİFTLİĞİ
Ne Demektir?
Bozcaada Sözlüğü'nde
Gelincik Şerbeti ve Gelincik Reçeli
ŞARAP TADIM GÜNLERİ
Haziran Sonu
Program belli olunca Anasayfada.
Pekiii,
Şarap Tadım Günleri Ne Demek?