MARKA PATENT DANIŞMANLIKLARI PATENT AND TRADE MARK CONSULTANTS
MARKA - PATENT DANIŞMANLIKLARI   PATENT -  TRADEMARK CONSULTANTS
4M Müşavirlik - Ankara- www.4m.com.tr
Adres Patent - İstanbul - www.adrespatent.com
Aksan Marka Patent - İstanbul - www.aksanpatent.com
Alfa Patent - İstanbul -www.alfapatent.com.tr
Ankara Patent Bürosu - Ankara - www.apb.com.tr
Armark Hukuk ve Marka Ofisi - Ankara - www.armark.net
Avrupa Patent Bürosu - İstanbul - www.avrupapatent.com
Başalan Patent ve Marka Danışmanlık - İstanbul - www.basalan.patent.com.tr
Başkent Patent Danışmanlık - Ankara - www.baskent.com.tr
Denge Patent Ofisi - Ankara - www.dengepatent.com
Destek Patent - İstanbul - www.destekpatent.com.tr
Ersoy Danışmanlık - Ankara- www.ersoy.com.tr
Eta Patent - Ankara - www.etapatent.com
Grup Ofis - Ankara - www.grupofis.com.tr
Gümüştekin Marka Patent Dan. - İzmir - www.markavepatent.com
İstanbul Patent ve Marka Dan. - İstanbul - www.istanbulpatent.com
Liman Hukuk Bürosu - Ankara - www.limanlaw.com
Marpataş Patent Bürosu - Ankara - www.marpatas.com.tr
Momentofis Marka ve Patent - Ankara - www.momentofis.com.tr
Pamer Patent - İzmir - www.pamar.com.tr
Paragon Consultancy - İstanbul - www.paragon.com.tr
Pera Patent - İstanbul - www.perapatent.com
Rasyonel Danışmanlık - Ankara - www.rasyonelpatent.com
Simaj Patent - Ankara - www.simaj.com.tr
Vizyon Marka Patent Danışmanlık - Ankara - www.elaziz..net/vizyon
SWiSH Movie - 5avukat.swi - www.swishzone.com
ANA SAYFA MAIN PAGE    AVUKAT LİSTESİ / İST LIST OF LAYERS     AVUKAT LİSTESİ 2    HUKUK BÜRO LAW OFFICES     LİNKLER LINKS     İNGİLİZCE-ENGLISH
ANA SAYFA      AVUKAT LİSTESİ      HUKUK BÜROLARI      MARKA PATENT    LİNKLER

Compact information about legal aspects
of intellectual property in Turkey:
- Patents
- Trade / Service Marks
- Industrial Designs
Listenin tamamı ve avukat eklemek için lütfen tıklayın.
Please click for the full list and to add new lawyers.