Türkiye'nin Avukatları Turkish Lawyers

Avukat Listesi List of Lawyers

Hukuk Büroları Law Offices

Marka Patent Büroları Patent Trade Marks Offices

Turkish Laws in English
ENGLISH
Hukuki konularda sorunları oluyor insanın zaman zaman. Önünüzde dünyaya açılan pencere var ve açılan sitelere, güvenilir kaynaklara ulaşmak zamanını alıyor çoğumuzun. Bu sayfa Türkiye'de faal olan avukatlara ve hukuk bürolarına ulaşmak, temel hukuk bilgilerini sağlayan kaynakları ve hukuk ile ilgili kamu kuruluşlarını arayanlara bir kaynak ve rehber oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.
Sayfalarımızda faal avukatların websiteleri verilerek avukat ve hukuki danışman arayanların  kolaylıkla ve başka kaynaklara gerek kalmaksızın hukuki danışmanlarına ulaşmaları amaçlanmıştır.Yasaları ve diğer hukuki  düzenlemeleri arayanlar da güncel kaynaklara ulaşabilirler. Avukat ve/veya
hukuk büroları için ise "Avukat Listesi" bölümümüz size imkan tanımaktadır. Linkler sayfamızda ise yurt içinden ve dışından ilginizi çekecek linkleri bulacaksınız. Umarım hiç işiniz düşmez...
The ultimate goal of this page is to provide you the list of lawyers in Turkey and also give turkish laws and regulations in english. Both the list of the lawyers / attorneys  in Turkey and also turkish laws in english may be now insufficient . However,  we  are continiously updating and  adding new pages about legal issues each and every day.
For the pages in english
please click.
Türkiye'nin Avukatları / Lawyers of Turkey
ANA SAYFA      AVUKAT LİSTESİ      HUKUK BÜROLARI     MARKA PATENT    LİNKLER
YASAL UYARI: Bu site içindeki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Barolara kayıtlı faal tüm avukatları kapsamayı amaçlamakla beraber şimdilik sadece bir bölümünü içermektedir.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu
AddThis Social Bookmark Button
AVUKAT ARAYANLAR
BLOGU
BOZCAADA
ELEMANLAR ARIYOR

Yazın Bozcaada'da Çalışmak İsteyenler
BİR TIK LÜTFEN